KANDYDACI

Informacje dla kandydatów na studia stacjonarne I, II i III stopnia

STUDENCI

Informacje dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

PRACOWNICY

Informacje dla pracowników Wydziału Energetyki i Paliw

Informacje dla absolwentów Wydziału Energetyki i Paliw

Aktualności
Szkolenie: "Perspektywy rozwoju energetyki jądrowej w Polsce na tle doświadczeń czeskich"
20/11/2013
Serdecznie zapraszamy na szkolenie: „Perspektywy rozwoju energetyki jądrowej w Polsce na tle doświadczeń czeskich”, które odbędzie się w dniu 26 listopada 2013 r. w pawilonie D-4, w sali 8/9, o godzinie 17.00 (zapisy w Dziekanacie „Energetyki”).
 Wydarzenie to zorganizowane zostanie przez Wydział Energetyki i Paliw AGH we współpracy z PGE EJ1 Sp. z o.o. w ramach programu „Atom dla Nauki”. Celem współpracy jest budowanie świadomości społeczeństwa oraz przekazanie naukowej wiedzy nt. wytwarzania energii w elektrowniach jądrowych.

PROGRAM SZKOLENIA:
1) Powitanie uczestników szkolenia – prof. dr hab. inż. Wojciech SUWAŁA, Dziekan WEiP
2) Prezentacja Program polskiej energetyki jądrowej – Stefan Kręcisz, DEJ MG
3) Energetyka jądrowa – stan obecny i perspektywy – prof. Jerzy Niewodniczański
4) Informacja o programie „Atom dla Nauki” – Adam Szurlej, WEiP
5) Energetyka jądrowa w mediach – Paweł Gajda, WEiP
6) Relacja studentów z wyjazdu naukowego do Elektrowni Jądrowej w Temelinie

Polecamy także relację z wyjazdu naukowego do Temelina, ktora dostępna jest TUTAJ.